Hotel NH COLLECTION OLOMOUC CONGRESS

 

NH Collection Olomouc Congress je hotel, který svým klientům nabízí díky své poloze v blízkosti centra města a zároveň klidové zóně Olomouce služby na vysoké úrovni, které jsou garantovány standardy mezinárodního řetězce NH Hotel Group.

Vychutnejte si pobyt v některém z našich 137 moderně a pohodlně zařízených pokojů, jejichž vybavení uspokojí všechny vaše potřeby. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení zdarma jak na pokojích tak i ve společných prostorách. Každý pokoj je vybaven Nespresso kávovarem a výběrem kávových kapslí, které jsou pro naše hosty zdarma k dispozici, stejně tak jako stolní voda. Každý host má možnost využít také fitness v Omega sport centru zdarma.

NH Collection Olomouc Congress je ideálním místem pro pořádání společenských akcí, ať už máte v plánu firemní teambuilding nebo kongres s mezinárodní účastí. Hotel má celkem 12 konferenčních místností, z toho 11 je na jednom patře. Všechny sály disponují denním přístupem světla a moderní audio-vizuální technikou. Pro více informací navštivte naši 3D prohlídku.

Velkou výhodou je také spolupráce se sousedním Omega sport centrem, které je s hotelem propojeno podzemním koridorem. Ten poskytuje hotelovým hostům komfortní přístup ke sportovním a relaxačním službám centra, které poskytuje vše od tenisových kurtů, squashe a badmintonu až po wellness služby, masáže a služby dětského koutku. Všechny služby Omega sportovního centra kromě fitness jsou placené a lze je rezervovat na naší hotelové recepci. Fitness je pro hotelové hosty zdarma. Vstup do wellness pro děti od 6 do 12-ti let je povolen v pracovních dnech do 17.00, a o víkendech a svátcích do 12.00 hodin. Rádi vám zajistíme rezervaci na telefonním čísle: +420 585 575 111/110. Rezervovat není potřeba posilovnu a wellness. Tenisovou halu Omega sportovního centra lze také využít jako kongresový prostor či pro pořádání galavečerů. Více informací na stránce Volný čas nebo přímo na internetových stránkách Omega centra sportu a zdraví

 

 

Hotel byl krátce po svém otevření­ oceněn jednou z nejprestižnější­ch cen v České republice. Toto ocenění­ “Stavba roku 2010″ pro nejlepší­ novostavbu nebo renovovanou budovu bylo uděleno tomuto projektu za špičkový design a vysokou úroveň provedení­ interieru i exterieru.