Hotel NH COLLECTION OLOMOUC CONGRESS

 

NH Collection Olomouc Congress je hotel, který svým klientům nabízí díky své poloze v blízkosti centra města a zároveň klidové zóně Olomouce služby na vysoké úrovni, které jsou garantovány standardy mezinárodního řetězce NH Hotel Group.

Vychutnejte si pobyt v některém z našich 137 moderně a pohodlně zařízených pokojů, jejichž vybavení uspokojí všechny vaše potřeby. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení zdarma jak na pokojích tak i ve společných prostorách. Každý pokoj je vybaven Nespresso kávovarem a výběrem kávových kapslí, které jsou pro naše hosty zdarma k dispozici, stejně tak jako stolní voda. Každý host má možnost využít také fitness v Omega sport centru zdarma.

NH Collection Olomouc Congress je ideálním místem pro pořádání společenských akcí, ať už máte v plánu firemní teambuilding nebo kongres s mezinárodní účastí. Hotel má celkem 12 konferenčních místností, z toho 11 je na jednom patře. Všechny sály disponují denním přístupem světla a moderní audio-vizuální technikou. Pro více informací navštivte naši 3D prohlídku.

Velkou výhodou je také spolupráce se sousedním Omega sport centrem, které je s hotelem propojeno podzemním koridorem. Ten poskytuje hotelovým hostům komfortní přístup ke sportovním a relaxačním službám centra, které poskytuje vše od tenisových kurtů, squashe a badmintonu až po wellness služby, masáže a služby dětského koutku. Jeho tenisovou halu lze také využít jako kongresový prostor či pro pořádání galavečerů.

 

NH Collection Olomouc Congress se stal prostřednictvím hodnocení klientů na serveru Tripadvisor.com  14. nejoblíbenějším hotelem v České republice pro rok 2016.

 

 

Hotel byl krátce po svém otevření­ oceněn jednou z nejprestižnější­ch cen v České republice. Toto ocenění­ “Stavba roku 2010″ pro nejlepší­ novostavbu nebo renovovanou budovu bylo uděleno tomuto projektu za špičkový design a vysokou úroveň provedení­ interieru i exterieru.

 

Naše restaurace se zařadila mezi restaurace registrované na serveru tripadvisor. Rádi bychom Vás takto oslovili s prosbou o recenzi a zpětnou vazbu. Vaše komentáře bychom rádi použili ke zlepšení našich služeb.

Je nám ctí oznámit, že Tomáš Rousek, generální ředitel našeho hotelu NH Collection Olomouc Congress, byl asociací hotelů a restaurací oceněn titulem HOTELIÉR ROKU 2017
v kategorii řetězcové hotely.

 

Hotel NH Collection Olomouc Congress byl oceněn cestovatelským serverem booking.com prostřednictvím cestovatelských recenzí za rok 2017 skvělou známkou 9,4 z 10ti bodového hodnocení.