Hoteliér roku 2017

Tomáš Rousek, ředitel hotelu NH Collection Olomouc Congress hoteliérem roku

Tomáš Rousek, generální ředitel hotelu NH Collection Olomouc Congress byl oceněn za dlohodobou úspěšnou práci v hotelnictví cenou Hoteliér roku v kategorii řetězcové hotely.

Je nám ctí Vám oznámit, že generální ředitel hotelu NH Collection Olomouc Congress Tomáš Rousek byl za rok 2017 oceněn českou Asociací hotelů a restaurací titulem Hoteliér roku v kategorii řetězcové hotely. Toto ocenění Asociace hotelů a restaurací uděluje nejúspěšnějším manažerům v oboru hotelnictví.
 
 

zdroj: http://www.cenyahr.cz/2017-69/

 

Naše restaurace se zařadila mezi restaurace registrované na serveru tripadvisor. Rádi bychom Vás takto oslovili s prosbou o recenzi a zpětnou vazbu. Vaše komentáře bychom rádi použili ke zlepšení našich služeb.

Je nám ctí oznámit, že Tomáš Rousek, generální ředitel našeho hotelu NH Collection Olomouc Congress, byl asociací hotelů a restaurací oceněn titulem HOTELIÉR ROKU 2017
v kategorii řetězcové hotely.

 

Hotel NH Collection Olomouc Congress byl oceněn cestovatelským serverem booking.com prostřednictvím cestovatelských recenzí za rok 2017 skvělou známkou 9,4 z 10ti bodového hodnocení.