NH Collection Olomouc Congress je 15. nejoblíbenějším hotelem v ČR

Server Tripadvisor.cz 2017

Hotel NH Collection Olomouc Congress se stal pro rok 2017 patnáctým nejoblíbenějším hotelem v České republice. Server tripadvisor, sdružující cestovatele celého světa do komunity, která objektivně hodnotí hotely, které navštíví, každoročně vydává zprávu o oblíbenosti hotelů v jednotlivých zemí. Náš hotel se každý rok umisťuje na nejvyšších příčkách a také letos se můžeme pochlubit tímto krásným výsledkem a úspěchem. Děkujeme všem našim hostům za pozitivní zpětnou vazbu, protože ta právě nás motivuje k ještě lepším výsledkům a Vaší větší spokojenosti.
Číst dál...

Deník - Ředitel olomouckého NH hotelu je v nominaci na hoteliéra roku

Deník, 26. října 2016, Leoš Filipi

Střední Morava – Šéf olomouckého hotelu by se mohl stát hoteliérem roku 2016. Obdržel totiž nominaci v kategorii řetězcové hotely. Vysoce prestižní ocenění udělí Asociace hotelů a restaurací Česká republika na konci listopadu.
Číst dál...

Hoteliér roku 2016

Ve zpravodaji Asociace hotelů a restaurací AHR Fórum, září 2016.

Tomáš Rousek, generální ředitel hotelu NH Collection Olomouc Congress nominován na ocenění HOTELIÉR ROKU 2016 v kategorii řetězcové hotely.
Číst dál...

Kde prezident Zeman v Olomouci spí?

17. května 2016 se v Deníku rozepsali o tom kde spává prezident Zeman při svých návštěvách Olomouce a Olomouckého kraje s následujícím titulkem a textem. Nechyběly ani fotografie hotelu.

Olomouc – Na cesty Olomouckým krajem bude při své třetí návštěvě regionu vyjíždět prezident Miloš Zeman ze zázemí hotelu NH Collection Olomouc Congress. 
Zdroj: http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/kde-bude-prezident-zeman-v-olomouci-spat-podivejte-se-20160517.html
Číst dál...

Natáčení pořadu Applikace

TV Prima se rozhodla u nás natáčet některé díly pořadu Applikace a takhle krásně dopadlo natáčení.

Applikace IV 4. díl - aktivní relaxace
Applikace IV 4. díl - nový rok

Zdroj: http://www.applikace.cz/porad-serie-4-dil-4

Číst dál...