Kde prezident Zeman v Olomouci spí?

17. května 2016 se v Deníku rozepsali o tom kde spává prezident Zeman při svých návštěvách Olomouce a Olomouckého kraje s následujícím titulkem a textem. Nechyběly ani fotografie hotelu.

Olomouc – Na cesty Olomouckým krajem bude při své třetí návštěvě regionu vyjíždět prezident Miloš Zeman ze zázemí hotelu NH Collection Olomouc Congress. 
Zdroj: http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/kde-bude-prezident-zeman-v-olomouci-spat-podivejte-se-20160517.html

Ubytování v těsné blízkosti fotbalového Androva stadionu zvolil už podruhé, podle ředitele hotelu Tomáše Rouska je to dobrá vizitka i pro samotnou Olomouc.

Nebývá totiž zvykem, že by se Miloš Zeman při svých cestách českými kraji ubytoval na více nocí na jednom místě.

„Moc nás těší, že se pan prezident po roce vrátí a bude u nás po celou návštěvu Olomouckého kraje. Jsme rádi, že se mu naše prostředí líbilo. Hostit prezidenta České republiky je samozřejmě prestižní," řekl ředitel NH hotelu Tomáš Rousek.

„Díky loňskému roku jsme měli prošlapanou cestu, takže ani přípravy na pobyt prezidenta nebyly nikterak náročné," podotkl.

Prezident Miloš Zeman v Olomouckém kraji. Ilustrační fotoHlava státu bude v Olomouci pobývat v jednom ze tří apartmá „Junior suite".

To tvoří dva plně zařízené pokoje, každý má svoji koupelnu i televizi.

„Nemuseli jsme dělat žádné speciální úpravy, jediným požadavkem bylo čerstvé ovoce po příjezdu," prozradil Tomáš Rousek.

Jednoduchá česká jídla

Vybíravý není prezident Zeman, ani co se týče jídla.

„Pan prezident má rád typicky českou kuchyni, takže požadavky hradní kanceláře byly zaměřeny právě na jednoduchá česká jídla," uvedl ředitel hotelu patřícímu španělskému řetězci NH Hotel Group.

Standardní bude i přístup personálu.

„Prezident je mimořádná návštěva, ale u nás se snažíme ke každému hostu chovat tak, aby u nás byl spokojený," doplnil Tomáš Rousek.

Miloš Zeman přijede do Olomouckého kraje v úterý večer, oficiální část návštěvy začne ve středu a potrvá do pátku.

Prezident kromě Olomouce navštíví například Hranice, přerovskou Meoptu, Město Libavou, Kojetín či Čechy pod Kosířem.
Zdroj: http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/kde-bude-prezident-zeman-v-olomouci-spat-podivejte-se-20160517.html

 

Zdroj: http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/kde-bude-prezident-zeman-v-olomouci-spat-podivejte-se-20160517.html