Deník - Ředitel olomouckého NH hotelu je v nominaci na hoteliéra roku

Deník, 26. října 2016, Leoš Filipi

Střední Morava – Šéf olomouckého hotelu by se mohl stát hoteliérem roku 2016. Obdržel totiž nominaci v kategorii řetězcové hotely. Vysoce prestižní ocenění udělí Asociace hotelů a restaurací Česká republika na konci listopadu.

Střední Morava – Šéf olomouckého hotelu by se mohl stát hoteliérem roku 2016. Obdržel totiž nominaci v kategorii řetězcové hotely. Vysoce prestižní ocenění udělí Asociace hotelů a restaurací Česká republika na konci listopadu. Jednačtyřicetiletý Tomáš Rousek pracuje pátým rokem jako generální ředitel NH Collection Olomouc Congress, který patří do sítě NH Hotel Group. V oboru je 23 let, vystudoval Střední hotelovou školu v Opavě, zkušenosti nasbíral mimo jiné i v zahraničí.
 
 

Stránka ke stažení

Stáhnout pdf

 

Naše restaurace se zařadila mezi restaurace registrované na serveru tripadvisor. Rádi bychom Vás takto oslovili s prosbou o recenzi a zpětnou vazbu. Vaše komentáře bychom rádi použili ke zlepšení našich služeb.

Je nám ctí oznámit, že Tomáš Rousek, generální ředitel našeho hotelu NH Collection Olomouc Congress, byl asociací hotelů a restaurací oceněn titulem HOTELIÉR ROKU 2017
v kategorii řetězcové hotely.

 

Hotel NH Collection Olomouc Congress byl oceněn cestovatelským serverem booking.com prostřednictvím cestovatelských recenzí za rok 2017 skvělou známkou 9,4 z 10ti bodového hodnocení.