Uspořádání sálů a kapacity

Naše kongresové centrum umožňuje širokou škálu všech možných uspořádání sezení či stání a díky zvukotěsným mobilním příčkám, kterými lze sály Olomouc, Madrid a Evropa dělit na menší nám vzniká skutečně nepřeberné množství variací. Viz obrázek níže. A protože ne vždy je lehké se v tom vyznat a na možnosti uspořádání a kapacity sálů při těchto uspořádáních míří nejčastěji Vaše dotazy, vypracovali jsme si malou studii, kterou Vám zde dáváme k dispozici ke stažení. Mimo tuto studii můžete využít k plánování přehledovou tabulku s kapacitami a rozměry sálů na obrázku níže.

Povšimněte si prosím, že v obrázku níže je i jedna mobilní příčka ve foyer před sálem Evropa. Ze zkušenosti víme, že některé konference chtějí být oddělené od ostatních konferencí a prostor i ve společných prostorách a vytvořili jsme pro Vás tuto možnost právě u sálu Evropa 3.

 

 

 

Studie sestává z katalogových listů sálů v daném uspořádání, zde rozděleno na skupiny jednotlivých sálů. Každý katalogový list graficky znázorňuje v barevné části danou situaci a v té nebarevné pak vše ostatní. Mimo grafickou podobu sálu katalogový list obsahuje jednoduchou tabulku s kapacitami a barevně vyznačenou aktuální situací.

 

Soubory ke stažení

Uspořádání sálů Olomouc 1, 2 a 3

Uspořádání sálů Madrid 1, 2, 3, 4 a 5

Uspořádání sálů Evropa 1, 2 a 3