Jídelní lístek restaurace Sal de Mar

Jídelní lístek naší restaurace Sal de Mar vytváří z láskou a pěčlivostí náš F&B tým za vedení našeho šéfkuchaře Miroslava Fojtíka a restaurant manažera Lukáše Sloty. Dezerty z aktuálního jídelního lístku

Restaurant Sal de Mar

Restaurace Sal de Mar v pří­zemí­ hotelu se vyznačuje vynikají­cí­m jí­dlem a výtečnými ví­ny. Je báječným mí­stem vhodným pro relaxaci po obchodní­m jednání­ nebo dokonalým prostředí­m pro romantický oběd nebo večeři. Tolerantní­ a nekuřácké prostředí­ restaurace vám určitě připraví­ okamžiky, na které budete dlouho vzpomí­nat.

Rezervace můžete provést na tel. č. (+420) 585 575 861 nebo e-mailu: l.slota@nh-hotels.com

Catering - restaurace

Náš cateringový tým může připravit kompletní­ cateringový servis od malých pracovní­ch setkání­ až po velké bankety a rauty. Připraví­me pro Vás degustační­ menu, set menu, bufet menu, české a krajové menu, ví­ce-chodové menu, ochutnávky ví­n, i tématicky zaměřené menu. Na základě povahy a načasování­ Vašeho požadavku přizpůsobí­me naši cateringovou nabí­dku Vašim potřebám a přání­m.
Náš cateringový tým nabí­zí­ pří­ležitost uspořádání­ společenských nebo firemní­ch akcí­, svateb, venkovní­ grilování­ a oslavy narozenin, to vše v exkluzivní­m prostředí­ našeho hotelu nebo zahradní­ restaurace.

Snídaňová restaurace

Naše snídaňová restaurace je Vám k dispozici od pondělí do pátku v době od 6:30 do 10:30, v sobotu od 7:00 do 11:00 a v neděli od 7:00 až do 12:00.

Nabízíme širokou škálu standardních snídaňových položek formou bufetu rozšířenou o lokální produkty a především také o tzv Antiox corner.

Antioxidanty jsou ti nejlepší­ spojenci pro vaše zdraví­. To je důvod, proč Vám nabí­zí­me novou koncepci sní­daní­: zdravější­ a chutnější­, jak z pohledu její­ pří­pravy, tak z pohledu  pečlivé prezentace sní­daně a použití­ inovativní­ch produktů. Nový koncept “Antiox sní­daně”,  který pomáhá v boji proti negativní­m účinkům volných radikálů zahrnuje zdravé pří­rodní­ suroviny, jakými jsou 100% pří­rodní­ ovocné produkty, kombinace antioxidantů zeleninových a ovocných šťáv, BIO jogurty v kombinaci s různými druhy müsli a sušeného ovoce.